Choď na obsah Choď na menu
 


naši na "VEĽKÝCH DOSKÁCH"

Zoznam absolventov literárno-dramatického odboru , ktorí pokračovali v štúdiu na stredných a vysokých školách dramatického zamerania:

GALÉRIA ABSOLVENTOV:  v zátvorke mesto odkiaľ pochádzajú  

1993

1. Jana WERNEROVÁ (RS)  - Herectvo, Hudob. -dramatic.konzerv., Košice                                  od 1999 - Herectvo, AU B.Bystrica   

1996

2. Zuzana FERENCZOVÁ  (RS)  - filozofia - výtvarná výchova, UMB B.Bystrica                                od 1999 - divadelná réžia a dramaturgia VŠMU Bratislava

2001

3. Rastislav BOROŠ  (RS) - Architektúra TU Košice, od 2004 - Filmová
                                      scenáristika a dramaturgia
VŠMU Bratislava

2002

4. Katarína TOMKOVÁ (RS) - Kulturológia, FF UK Bratislava

2003

5. Peter DOBIÁŠ (RS) - Bábkoherectvo, VŠMU Bratislava

6. Stanislava PÁZMÁNYOVÁ (RS) - Herectvo,  AU B. Bystrica

2004

7. Matej LACKO (RS) - Herectvo,  AU B. Bystrica

2005

8. Michal NOVODOMSKÝ (RS) - Herectvo,  AU B. Bystrica

9. Daniel LANG (RS) - Herectvo,  AU B. Bystrica

10. Richard TILLINGER (RS) - Herectvo,  AU B. Bystrica

11. Nina MÜLLEROVÁ (DT) - Herectvo,  AU B. Bystrica

12. Andreja VOZÁROVÁ (Srbsko) - Herectvo, VŠMU Bratislava

13. Michaela KLÁTIKOVÁ (LC) - Réžia dokumentárneho filmu, VŠMU Bratislava

14. František MALÍK (RS) - Kulturológia, FF UK Bratislava

15. Zuzana BLAŽEČKOVÁ (RS) - Žurnalistika, FF UK Bratislava

2007

16. Jana JANOVE (RS) - Filmová dramaturgia a scenáristika, a Filmová
                                      dokumentárna tvorba AU B.Bystrica,
     od 2011 rozhlasová a televizní dramaturgie a scénaristika JAMU Brno

17. Miroslav ŠVOŇAVA (RS) - Kulturológia, FF UK Bratislava 

18. Monika ZAHAROVÁ (RS) - Herectvo,  AU B. Bystrica

19. Dana TURANSKÁ (VT) - Divadelná réžia a dramaturgia, AU B.Bystrica

2008

20. Alexandra PALATÍNUSOVÁ (RS) - Herectvo, VŠMU Bratislava

21. Peter GALDÍK (RS) - Herectvo, Hudobno - dramatické konzervatórium, Košice                    od 2012 - Divadelná réžia a dramaturgia, VŠMU Bratislava

22. Marek ŠTEMPEL (RS)  - Filmová scenáristika a dramaturgia, AU B. Bystrica

23. Dominika PELLEOVÁ (RA) - Herectvo,  AU B. Bystrica

2009

24. Cyril ŽOLNÍR (RS) - Herectvo,  VŠMU Bratislava

25. Ján BAVALA (RS) - Herectvo,  AU B. Bystrica

26.  Barbora ŽILECKÁ (SL) - Bábkoherectvo, VŠMU Bratislava

27.  Mária SMOROŇOVÁ (Nová Ľubovňa) - Div. réžia a dramaturgia, AU B. B. 

28.  Sandra POLOVKOVÁ (PP) - Divadelná veda, VŠMU Bratislava  

29.  Martin MESÁROŠ (LV) - Filmová scenáristika a dramaturgia, AU B.Bystrica

30.  Radka HODOŇOVÁ (Tisovec) - Učiteľ. hudob.-dramatic. umenia, UKF Nitra

2010

31.  Gabriel MAGYAR (Strážske) - Herectvo AU B. Bystrica

32.  Veronika PACHOVÁ (KE) - Divadelná réžia a dramaturgia, AU B.Bystrica

33.  Tomáš GREGA (MI) - Herectvo, VŠMU Bratislava

34.  Lýdia PETRUŠOVÁ (MI) - Bábkoherectvo, VŠMU Bratislava

35.  Ivana FEKETEOVÁ (ZV) - Filmová scenáristika a dramaturgia, VŠMU Bratislava

2012

36. Annamária AGÓCSOVÁ (RS) - Učiteľstvo hudobno-dramatic. umenia, UKF Nitra

37. Peter GOLIAN (LC) - Herectvo, AU Banská Bystrica

38. Lenka PERŽEĽOVÁ (RS) - Učiteľstvo hudobno-dramatic. umenia, UKF Nitra

2013

39. Dominika KŇAŽKOVÁ (Tisovec) - Herectvo AU B. Bystrica

40. Miroslava SEDLÁKOVÁ (ZA) - Herectvo AU B. Bystrica

41. Róbert SENDREI (RS) - Herectvo AU B. Bystrica

42. Miroslav LUKAČOVIČ (RA) - Divadelná réžia a dramaturgia, AU B.Bystrica                                - od 2016 JAMU Brno

43. Kristína VILHANOVÁ (RS) - Herectvo, Súkr. hud. a dram. konzerv., Košice

44. Terézia KUREKOVÁ (RS) - Herectvo, Hud.a dram. konzerv. J.L.Bellu, B.Bystrica

45. Zuzana HUSÁROVÁ (MI) - Učiteľstvo hudobno-dramatic. umenia, UKF Nitra

46. Laura KOVÁCSOVÁ (RS) - Mediální studia, Masarykova univerzita Brno /CZ/

2014

47. Monika NAGYPÁLOVÁ (RS) - Súkr. hudob. a dram. konzervatórium, Prešov

            48. Frederika Alexandra GALÍKOVÁ (RS) - Súkr. hud. a dram. konzerv., Martin

            49. Erika VESTEROVÁ (RS) - Súkr. hudob. a dramatické konzervatórium, Košice

            50. Anna ŠOLTÝSOVÁ (MI) - divadelná réžia a dramaturgia AU B.Bystrica

            51. Patrik PROTUŠ (Halič) - divadelná réžia a dramaturgia AU B.Bystrica 

            52. Jakub STEJSKAL (Tisovec) - Herectvo,  AU B. Bystrica

P          53. Simona ČAPUCHOVÁ (RS) - Súkromná stredná umelecká škola filmová, Košice

            54. Klaudia BELICOVÁ (RS) - učiteľstvo hudobno-dramatic. umenia, UKF Nitra

            2015

            55. Karina SPORINOVÁ (RS) - Filmová produkcia VŠMU Bratislava

56. Michaela DZAMKOVÁ (PP) - Herectvo VŠMU Bratislava
                             - od 2016 - 
Bábkoherectvo VŠMU Bratislava
                                                 
57. Adam RYBIANSKY (BR) - Herectvo,  AU B. Bystrica

            58. Jakub MOLNÁR /Svit/ - divadelná veda VŠMU Bratislava

59. Michaela BABOĽOVÁ /RS/ - žurnalistika UK Bratislav

            2016

            60. Júlia AJBENOVÁ /VT/ - Divadelná réžia a dramaturgia AU B.Bystrica

2017

            61. MonikaŠTOLCOVÁ /PP/ - Bábkoherectvo VŠMU Bratislava

 

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

o webe

(maňo, 17. 11. 2013 22:21)

postupne bude stránka dopĺňaná... :-)